Sin Fronteras

Prowadzimy zapisy na kursy stacjonarne i online: kursy semestralne 2021/22, kursy intensywne, półintensywne, kursy dla dzieci oraz indywidualne i tematyczne

Wszystkie zajęcia prowadzą lektorzy „native speakers” . Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie przy ulicy Mazowieckiej 12 w Warszawie, w małych, zwykle 6-osobowych grupach lub na żywo online przy użyciu Microsoft Teams (grupy maksymalnie 8-osobowe). Każdy uczestnik kursów stacjonarnych i online otrzymuje bezpłatnie pakiet Office 365 oraz oryginalny podręcznik.

Nasz kursy to kombinacja nauki porozumiewania się współczesnym hiszpańskim, elementów kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych z jednoczesnym podążaniem ścieżką gramatyki. Aspekt społeczny zajęć językowych jest dla nas bardzo ważny, gdyż naprawdę wierzymy, że jeśli dobrze się bawisz na zajęciach, łatwiej będzie Ci opanować zawiłości języka i chcieć mówić!

Kursy semestralne

Cena kursu to 1195 zł. Podręcznik GRATIS!

Standardowe kursy semestralne obejmują 52 godziny lekcyjne. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Większość grup odbywających zajęcia stacjonarne nie będzie liczyła więcej niż 6 osób, grupy online nigdy nie liczą więcej niż 8 osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i środę lub we wtorek i czwartek po dwie godziny lekcyjne. Organizujemy również zajęcia raz w tygodniu: tylko piątek, tylko sobota lub tylko niedziela. Zajęcia trwają wtedy cztery godziny lekcyjne z jedną przerwą. Wszyscy słuchacze standardowych  kursów ekstensywnych otrzymują oryginalny podręcznik i materiały audio gratis, raz na dwa semestry nauki.

Dostępne godziny:

Poniedziałek–środa (od 13.10) lub wtorek–czwartek (od 12.10)

07:10–08:40 08:00–09:30 09:00–10:30 10:40–12:10 12:20–13:50 14:00–15:30 15:50–17:20 17:30–19:00 19:10–20:40

Tylko piątek (od 08.10)

09:00–12:10 12:20–15:30 14:00–17:10 15.40–18:50 17:20–20:30

Tylko sobota (od 09.10) lub Tylko niedziela (od 10.10)

09:00–12:10 12:20–15:30

Zajęcia odbywają się w naszej głównej siedzibie na ul.Mazowieckiej 12. Prowadzone są przez native speakerów, z kwalifikacjami do nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Każdy słuchacz otrzymuje podręcznik oraz materiały audio. Może również nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach dodatkowych: konwersacjach, warsztatach i eventach organizowanych w ramach Sin Fronteras Social Club.

Kursy prowadzone na 6 poziomach zaawansowania zgodnie z regulacjami przyjętymi przez Komisję Edukacji Rady Europy.

ZAPISY: Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi kursami, skontaktuj się z naszym sekretariatem. Osoby, które jeszcze nie uczyły się w naszej szkole, proszone będą o zrobienie krótkiego testu poziomującego i o wysłanie wyników na maila z podaniem danych kontaktowych.

KLIK! SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM.

 

Kursy intensywne

Kursy intensywne startują co miesiąc. 

Miesiąc obejmujący 48 godzin lekcyjnych, to:

-październik, listopad, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień i  wrzesień.

Cena to 940 zł, podręcznik gratis. Obecnie kursy intensywne prowadzone są zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Miesiąc obejmujący 42 godzin lekcyjnych, to:

-grudzień i  styczeń. 

Cena to 860 zł, podręcznik gratis. Obecnie kursy intensywne prowadzone są zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Kursy półintensywne

Kurs obejmuje 42 godziny lekcyjne – 14 spotkań po 3 godziny lekcyjne. Cena kursu to 860 zł. Zajęcia są prowadzone dwa razy w tygodniu. Odbywają się  zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Sprawdź szczegóły.

Kursy dla dzieci

Następny semestr kursów rozpoczyna się 1 października 2021r. Sprawdź szczegóły: kursy dla dzieci  

Kursy tematyczne

Zajęcia będą się odbywać w każdą środę. Do wyboru będą zajęcia normalne lub konwersacje. Przy konwersacjach, grupy będą liczyć od 1 do 3 osób, natomiast przy zwykłych zajęciach, grupy będą liczyć od 1 do 6 osób.

Sprawdź szczegóły.

Zajęcia online i stacjonarne indywidualne i w mini grupach zamkniętych.

Możesz uczyć się indywidualnie lub w mini grupie. Sam ustal grafik swoich zajęć, wybierz dni i godziny. Zdecyduj ile ma trwać lekcja. Zajęcia możesz odwołać lub przenieść na inny termin. Wykup pakiet 10 godzin zegarowych:

10h
1 os. 850zł
2 os. 490zł/osobę
3 os. 378zł/osobę

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Jeżeli chcesz się uczyć hiszpańskiego po prostu do nas zadzwoń lub napisz. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim wybierz dni i godziny zajęć. W sekretariacie pracują stale dwie osoby, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kursów. Jeżeli interesują Cię sprawy dotyczące dydaktyki umów się poprzez sekretariat z naszym metodykiem, który do Ciebie oddzwoni.

Jeżeli kontynuujesz naukę hiszpańskiego, ale nie uczyłeś się u nas, zaprosimy Cię na test poziomujący, który pomoże wybrać najlepszy dla Ciebie poziom. Test to część pisemna online, a następnie, jak tylko Twój wynik testu do nas trafi zaplanujemy dodatkowo rozmowę z dydaktykiem, który do Ciebie zadzwoni i ostatecznie ustalicie najbardziej odpowiedni dla Ciebie poziom kursu. który sprawdzi Twoje pozostałe kompetencje językowe. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisu.

Aby zapisać Cię do grupy poprosimy o Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne. Po dokonaniu rezerwacji oczekujemy wpłaty zaliczki, o jej wysokości i terminie wpłaty poinformuje Cię sekretariat. Po otrzymaniu zaliczki dostaniesz od nas dostęp do Office 365, w tym Twojego konta w MS Teams z wykorzystaniem którego prowadzimy zajęcia online. Otrzymasz od nas także wszystkie potrzebne instrukcje (to łatwe;), możesz się także z nami połączyć próbnie, aby sprawdzić czy wszystko działa i jesteś gotowy do zajęć.

Wpłat opłat za kurs można dokonywać przelewem. Nie musisz się niepokoić, jeżeli zmienią się Twoje plany. Zaliczkę zwracamy w 100% jeżeli zrezygnujesz z kursu przed jego rozpoczęciem. Pamiętaj, że pracownicy sekretariatu oraz koordynatorzy bardzo chętnie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego kursu dla Ciebie.