Sin Fronteras
Comment are off

Club Social 2018

Już jest nowy program na semestr letni 2018. Nie przegap tego!

Sin Fronteras Club Social

Sin Fronteras Club Social jest skierowany do wszystkich słuchaczy i przyjaciół naszej szkoły. Obejmuje szereg wydarzeń kulturalnych, bezpłatne konwersacje oraz warsztaty dla osób zainteresowanych kulturą i językiem hiszpańskim. Z Sin Fronteras poznasz kulturę hiszpańską, nie wyjeżdżając z Warszawy!

Nie zapomnij zgłosić się do sekretariatu po KARTĘ SIN FRONTERAS, dzięki której będziesz mógł uczestniczyć we WSZYSTKICH wydarzeniach, jakie organizujemy, a także otrzymasz rabaty oraz specjalne oferty od naszych partnerów.

Jako nasz słuchacz będziesz mógł wziąć udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Sin Fronteras Club Social, jak również, w przypadku niektórych wydarzeń, będziesz mógł zabrać ze sobą swoich przyjaciół.

Jeśli nie uczysz się w naszej szkole, ale jesteś zainteresowany wzięciem udziału w którymś z organizowanych przez Sin Fronteras Club Social wydarzeniu, teraz będzie to możliwe: sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się, które wydarzenia są otwarte również dla przyjaciół Sin Fronteras.

Dołącz do Sin Fronteras Club Social na facebooku. Czekamy na Ciebie!

www.facebook.com/groups/SinFronterasClubSocial

 • Najbardziej znane hiszpańskie imprezy (Las Fallas, La Tomatina, Carnavales…). Piątek 23 marca, godz. 19:00, Mazowiecka

Hiszpanie są bardzo towarzyscy i uwielbiają się bawić. Czy znacie wszystkie ich tradycyjne imprezy? Posłuchajcie, na czym polega sekret udanej zabawy.

 • Niech żyje Meksyk! (kultura, turystyka, gastronomia, muzyka…). Piątek 13 kwietnia, godz. 19:00, Mazowiecka

Z czym kojarzy Wam się Meksyk? Jeśli tylko z sombrero, tequilą i tortillą, czas uzupełnić wiedzę o tym wspaniałym kraju! Najlepsze są informacje z pierwszej ręki, dlatego o swoim kraju opowie rodowity Meksykanin.

 • Kurs pełnego zanurzenia (Mazowiecka)

  Poziom początkujący (A11). Sobota 12 maja, godz. 10:00–16:00
  Poziom średniozaawansowany (A2–B1). Sobota 21 kwietnia, godz. 10:00–15:00

To jednodniowe warsztaty językowe, dzięki którym nauczycie się, jak w sposób praktyczny wykorzystać zdobytą wiedzę oraz poznacie tajniki kuchni hiszpańskiej.
Gratis dla naszych słuchaczy. Liczba miejsc jest ograniczona, nie zapomnijcie zarezerwować w sekretariacie miejsca. Tylko dla naszych studentów

 • A po zajęciach – na piwo! Cervecita! Spotkanie w Piątek 25 maja, od godz. 19:00, El Botellón

Po zajęciach – relaks w miłym towarzystwie. Cervecita to szansa na lepsze poznanie się! Będziemy publikować terminy wspólnych wyjść, czekamy także na Wasze propozycje. To będzie pierwsze takie spotkanie w tym semestrze!
Miejsce wyjścia do ustalenia na naszej grupie na facebooku Club Social. Sprawdzajcie uważnie aktualizacje i terminy kolejnych spotkań.

 • Koszykówka lektorzy kontra studenci. Sobota 9 czerwca

Przed Wami wyzwanie – trzeba pokonać drużynę lektorów i wygrać mecz koszykówki! Zapowiadają się wielkie emocje i świetna zabawa. Dołączcie do ekipy studentów i dajcie wycisk naszym wspaniałym lektorom.
Wejdźcie na naszą grupe SocialClub na facebooku, aby sprawdzić godzinę spotkania.

 • Kibicujemy Hiszpanii i Polsce w rozgrywkach mundialowych. Pierwsze spotkanie Hiszpania kontra Portugalia. Piątek 15 czerwca, godz. 20:00

Spotykamy się, żeby w świetnych nastrojach i wielkich emocjach kibicować naszym ulubionym drużynom.

 • Paella na koniec kursu

  Środa 20 czerwca, godz. 19:00 (Nowy Świat)
  Czwartek 21 czerwca, godz. 19:00 (Mazowiecka)

Poznaliście już najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne, a hiszpańskimi słówkami sypiecie jak z rękawa. Za Wami kolejny semestr pilnej nauki, a świetne wyniki z egzaminu trzeba porządnie uczcić! Dlatego kurs zakończymy, smakując dań prosto z Hiszpanii! Serdecznie zapraszamy na pożegnalną paellę!

O Autorze