Sin Fronteras
Comment are off

Club Social 2018/2019

Nowy program na semestr jesienny 2018/2019. Nie przegap tego!

Sin Fronteras Club Social

Sin Fronteras Club Social jest skierowany do wszystkich słuchaczy i przyjaciół naszej szkoły. Obejmuje szereg wydarzeń kulturalnych, bezpłatne konwersacje oraz warsztaty dla osób zainteresowanych kulturą i językiem hiszpańskim. Z Sin Fronteras poznasz kulturę hiszpańską, nie wyjeżdżając z Warszawy!

Jako nasz słuchacz będziesz mógł wziąć udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Sin Fronteras Club Social, jak również, w przypadku niektórych wydarzeń, będziesz mógł zabrać ze sobą swoich przyjaciół.

Jeśli nie uczysz się w naszej szkole, ale jesteś zainteresowany wzięciem udziału w którymś z organizowanych przez Sin Fronteras Club Social wydarzeniu, teraz będzie to możliwe: sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się, które wydarzenia są otwarte również dla przyjaciół Sin Fronteras.

Dołącz do Sin Fronteras Club Social na facebooku. Czekamy na Ciebie!

www.facebook.com/groups/SinFronterasClubSocial

  • Taller De Cine: najsłynniejsze fragmenty kinematografii w kulturze hiszpańskiej. Piątek, 16 listopada, godz. 19:00, Mazowiecka

Wykład o hiszpańskiej kinematografii; najważniejsze momenty w historii kina.

  • Kurs pełnego zanurzenia dla średniozaawansowanych. Sobota, 17 listopada, godz. 10:30-14.30, Mazowiecka

Zanurz się w hiszpańskim! To jednodniowe warsztaty językowo-kulturowe dla średniozaawansowanych, dzięki którym nauczysz się jak w sposób praktyczny wykorzystać zdobytą wiedzę. W programie zajęć także warsztat kulinarny.

  • Warsztat taneczny: Tango. Piątek 30 listopada, godz. 19:00 Nowy Świat.

Tango prosto z Argentyny. Tango to taniec jedyny w swoim rodzaju, pociągający i budzący wiele emocji. Jest jednym z najbardziej ekspresyjnych symboli Argentyny. Poznasz podstawowe kroki tego zmysłowego tańca.

  • Kurs pełnego zanurzenia dla początkujących A1.1. Sobota, 1 grudnia, godz. 10:30-14.30, Mazowiecka

Choć niedawno rozpocząłeś swoją przygodę z hiszpańskim czas skoczyć na głęboką wodę! Zanurz się w hiszpańskim i w hiszpańskiej kulturze. W programie, oprócz zajęć językowych warsztat kulinarny podczas którego przygotujemy wspólnie paellę.

  • Navidad: Święta Bożego Narodzenia w Hiszpanii. Piątek 7 grudnia, godz. 19:00 Mazowiecka

Tradycje bożonarodzeniowe Hiszpanii. La Nochebuena, El Gordo de Navidad, Los Reyes Magos… Dowiesz się jak wygląda świąteczny stół, kto i kiedy przynosi prezenty, ale to tylko początek…

  • Hiszpański w Hiszpanii. Piątek 18 stycznia, godz. 19:00 Mazowiecka

Zaplanuj już teraz wyjazd do Hiszpanii połączony z nauką hiszpańskiego. Poznaj język, ludzi, kulturę i nowe, ciekawe miejsca. Przedstawimy najważniejsze informacje o możliwościach wyjazdów na kursy językowe do Hiszpanii i o szkołach z którymi współpracujemy.

  • Taller para niños:  Zajęcia językowo-kulturowe rozwijające kompetencje językowe i kreatywność, dla najmłodszych uczniów Sin Fronteras. Sobota, 19 stycznia, godz. 11:00 Mazowiecka

 

  • Paelladas – zapraszamy na paellę

Środa 23 stycznia, godz. 19:00, Mazowiecka

czwartek 24 stycznia, godz. 19:00, Nowy Świat.

Wyśmienity poczęstunek na zakończenie kursu semestralnego.

O Autorze