Sin Fronteras
Comment are off

Club Social 2019

Nowy program na semestr letni 2019. Nie przegap tego!

Sin Fronteras Club Social

Sin Fronteras Club Social jest skierowany do wszystkich słuchaczy i przyjaciół naszej szkoły. Obejmuje szereg wydarzeń kulturalnych, bezpłatne konwersacje oraz warsztaty dla osób zainteresowanych kulturą i językiem hiszpańskim. Z Sin Fronteras poznasz kulturę hiszpańską, nie wyjeżdżając z Warszawy!

Jako nasz słuchacz będziesz mógł wziąć udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Sin Fronteras Club Social, jak również, w przypadku niektórych wydarzeń, będziesz mógł zabrać ze sobą swoich przyjaciół.

Jeśli nie uczysz się w naszej szkole, ale jesteś zainteresowany wzięciem udziału w którymś z organizowanych przez Sin Fronteras Club Social wydarzeniu, teraz będzie to możliwe: sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się, które wydarzenia są otwarte również dla przyjaciół Sin Fronteras.

Dołącz do Sin Fronteras Club Social na facebooku. Czekamy na Ciebie!

www.facebook.com/groups/SinFronterasClubSocial

 

  • Warsztaty kulinarne. Kuchnia hiszpańsko-latynoska. Piątek, 29 marca. godz. 18:00-21:00, Mazowiecka

Po hiszpańsku o kuchni. Naucz się gotować specjały prosto z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

  • Cykl Kino Hiszpańskie.

Cykl, który kontynuujemy w tym semestrze, ma na celu przybliżenie najwybitniejszych twórców kina hiszpańskiego. Wybrane filmy reprezentujące różne gatunki filmowe będą pretekstem do zgłębienia wizji hiszpański twórców XXI wieku.

Spotkanie 1: Amores mayúsculos – Wielkie miłości.

Piątek, 12 kwietnia, godz. 19:00, Mazowiecka

Pierwsza część cyklu jest dedykowana filmom przedstawiającym wielkie romanse.

Spotkanie 2: Mujeres tras la cámara – Kobiety za kamerą.

Piątek, 10 maja, godz. 19:00, Mazowiecka

W drugiej części cyklu przedstawimy trzy wybrane filmy reżyserowane przez kobiety

  • Feria de Abril de Sevilla. Sobota, 11 maja. godz. 17:00, Nowy Świat

Poznaj jedną z najbarwniejszych fiest Hiszpanii – Feria de Abril. Nauczysz się tańczyć sevillanę, spróbujesz wybornych tapas prosto z Andaluzji.

  • Kurs pełnego zanurzenia dla początkujących (A1.1/A1.2). Sobota, 18maja, godz. 10:30-14.30, Mazowiecka

To jednodniowe warsztaty językowe, dzięki którym nauczysz się jak w sposób praktyczny wykorzystać zdobytą wiedzę. W trakcie warsztatów przyrządzimy również wielką paellę. Udział jest nieodpłatny dla słuchaczy Sin Fronteras. Liczba miejsc jest ograniczona, nie zapomnij zarezerwować w sekretariacie miejsca.

  • Paella na koniec kursu.

Środa 5 czerwca, godz. 19:00, Mazowiecka i

Czwartek 6 czerwca, godz. 19:00, Nowy Świat

Kurs obowiązkowo trzeba zakończyć smakując dań prosto z Hiszpanii! Dlatego serdecznie zapraszamy Cię na prawdziwie hiszpańską paellę.

  • Warsztaty plastyczne w hiszpańskim stylu dla dzieci. Sobota, 8 czerwca. Godz. 11:00-12:00, Mazowiecka.

 

O Autorze