Sin Fronteras

Już jest nowy program na semestr jesienny 2017/18. Nie przegap tego!

Sin Fronteras Club Social

Sin Fronteras Club Social jest skierowany do wszystkich słuchaczy i przyjaciół naszej szkoły. Obejmuje szereg wydarzeń kulturalnych, bezpłatne konwersacje oraz warsztaty dla osób zainteresowanych kulturą i językiem hiszpańskim. Z Sin Fronteras poznasz kulturę hiszpańską, nie wyjeżdżając z Warszawy!

Nie zapomnij zgłosić się do sekretariatu po KARTĘ SIN FRONTERAS, dzięki której będziesz mógł uczestniczyć we WSZYSTKICH wydarzeniach, jakie organizujemy, a także otrzymasz rabaty oraz specjalne oferty od naszych partnerów.

Jako nasz słuchacz będziesz mógł wziąć udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Sin Fronteras Club Social, jak również, w przypadku niektórych wydarzeń, będziesz mógł zabrać ze sobą swoich przyjaciół.

Jeśli nie uczysz się w naszej szkole, ale jesteś zainteresowany wzięciem udziału w którymś z organizowanych przez Sin Fronteras Club Social wydarzeniu, teraz będzie to możliwe: sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się, które wydarzenia są otwarte również dla przyjaciół Sin Fronteras.

Dołącz do Sin Fronteras Club Social na facebooku. Czekamy na Ciebie!

www.facebook.com/groups/SinFronterasClubSocial

  1. Warsztaty taneczne (tango, salsa, flamenco). Sobota 28 października, godz. 13:00, 17 listopada i 8 grudnia, godz. 19:00

W ten semestr wejdziemy tanecznym krokiem! Chcemy zaprosić Was do tańca! Razem z nami, biorąc udział w profesjonalnych warsztatach, nauczycie się podstawowych kroków tańców hiszpańskich i latynoskich. Możecie być pewni, że taniec pobudzi Wasze zmysły i uraduje duszę.

  1. Gesty po hiszpańsku. Seminarium. Piątek 24 listopada, godz. 19:00 (Mazowiecka)

Gesty… niektórzy twierdzą, że mówią o wiele więcej niż to, co nasz rozmówca usiłuje przekazać nam werbalnie. A Hiszpanie to taki ekspresyjny naród! Jeśli więc chcemy dobrze ich zrozumieć, musimy prawidłowo odczytać ich gesty. Ale czy wszystkie są zrozumiałe dla nas, Polaków? Przed Wami krótki przewodnik po hiszpańskiej mowie ciała…

  1. Boże Narodzenie w Hiszpanii. Seminarium. Piątek 15 grudnia, godz. 19:00 (Mazowiecka)

Jak spędza się Boże Narodzenie w Hiszpanii? Jakie potrawy przygotowują Hiszpanie i jakie mają zwyczaje? Czy jest więcej podobieństw, czy różnic w świętowaniu w Polsce i w Hiszpanii? Na te i inne pytanie usłyszycie odpowiedź na przedświątecznym seminarium.

  1. Kurs pełnego zanurzenia (Mazowiecka)

  • Dla początkujących (A1.1) Sobota, 9 grudnia, godz. 10:00–16:00
  • Dla początkujących (A1.1) Sobota, 10 lutego, godz. 10:00–16:00
  • Dla średniozaawansowanych (A2/B1) Sobota, 5 listopada, godz. 10:00–16:00

To jednodniowe warsztaty językowe, dzięki którym nauczycie się, jak w sposób praktyczny wykorzystać zdobytą wiedzę oraz poznacie tajniki kuchni hiszpańskiej.
Gratis dla naszych słuchaczy. Liczba miejsc jest ograniczona, nie zapomnijcie zarezerwować w sekretariacie miejsca. Tylko dla naszych studentów

  1. SFBasket (lektorzy kontra studenci)

Przed Wami wyzwanie – trzeba pokonać drużynę lektorów i wygrać mecz koszykówki! Zapowiadają się wielkie emocje i świetna zabawa. Dołączcie do ekipy studentów i dajcie wycisk naszym wspaniałym lektorom.
Wejdźcie na naszą grupe SocialClub na facebooku, aby sprawdzić termin spotkania.

  1. A po zajęciach – na piwo! Cervecita! Spotkanie w Piątek 20 października, od godz. 19:00

Po zajęciach – relaks w miłym towarzystwie. Cervecita to szansa na lepsze poznanie się! Będziemy publikować terminy wspólnych wyjść, czekamy także na Wasze propozycje. To będzie pierwsze takie spotkanie w tym semestrze!
Miejsce wyjścia do ustalenia na naszej grupie na facebooku Club Social. Sprawdzajcie uważnie aktualizacje i terminy kolejnych spotkań.

  1. Paella na koniec kursu. Środa 17 stycznia, godz. 19:00 (Nowy Świat) i Czwartek 18 stycznia, godz. 19:00 (Mazowiecka)

Poznaliście już najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne, a hiszpańskimi słówkami sypiecie jak z rękawa. Za Wami kolejny semestr pilnej nauki, a świetne wyniki z egzaminu trzeba porządnie uczcić! Dlatego kurs zakończymy, smakując dań prosto z Hiszpanii! Serdecznie zapraszamy na pożegnalną paellę!