logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Hiszpański dla dzieci i młodzieży

 

Znajomość języków obcych otwiera drzwi do wielu życiowych szans. Dzieci uczą się szybko i nie mają oporów przed mówieniem w języku obcym, w przeciwieństwie do wielu dorosłych.

Zapisując dziecko na kurs hiszpańskiego możesz mieć pewność, że inwestujesz w jego przyszłość, ułatwiasz mu start w dorosłość, a do tego wykorzystujesz naturalną umiejętność przyswajania obcobrzmiących słówek i gramatyki.

dla-dzieci

„Niños”
dla dzieci

study

„Chicos & Chicas” dla nastolatków

study (1)

Kursy indywidualne
dla dzieci

calendar

Kursy wakacyjne
dla dzieci

chaquetilla

Obozy jęzkowe
w Hiszpanii

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Język angielski jest obecny w życiu dzieci już od przedszkola. Hiszpański jednak, jako drugi najpopularniejszy język na świecie, może tak samo przydać się podczas podróży, w szkole czy na studiach.

Coraz więcej szkół średnich i wyższych oferuje zajęcia w klasach dwujęzycznych z wykładowym hiszpańskim. Umiejętność porozumiewania się po hiszpańsku jest także szansą na wyjazd zagraniczny czy pracę – nie tylko w zawodzie tłumacza.

Ponadto jest to język niezwykle przyjemny dla ucha. Słuchanie hiszpańskiej muzyki, oglądanie hiszpańskojęzycznych filmów czy czytanie książek w oryginale może sprawić nie lada frajdę!

Język hiszpański w prosty sposób dla dzieci

Sposobem na skuteczną naukę dzieci języka obcego jest regularność, odpowiedni dobór intensywności kursu, ale przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia.

Podczas lekcji hiszpańskiego dla dzieci nie może zabraknąć fascynujących gier, ciekawych materiałów multimedialnych, książek, które są niebanalne. Fundamentem kursu hiszpańskiego musi być także doświadczony lektor — native speaker, który posługuje się hiszpańskim językiem w sposób naturalny i na co dzień.

Wiele rodzajów kursów do wyboru!

Sin Fronteras to wyjątkowy instytut, który skupia się wyłącznie na nauce hiszpańskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla najmłodszych uczestników kursów przygotowaliśmy różnorodne propozycje: od zajęć dla początkujących i lekcji w ciągu tygodnia przygotowujących do porozumiewania się w języku hiszpańskim, po obozy językowe w ojczyźnie Cervantesa i Gaudiego.

Niños

„Niños” dla dzieci to kurs hiszpańskiego dla uczniów w wieku 7-8 i 9-11 lat. Gwarantuje ciekawe zajęcia językowe oraz warsztaty dotyczące kultury Hiszpanii. Maluchy ćwiczą mówienie i rozumienie, ale także mogą rozwijać swoją kreatywność i ciekawość świata. Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez lektorów z Hiszpanii ze specjalnością nauczania dzieci.

Chicos & Chicas

„Chicos & Chicas” jest kursem bardziej intensywnym, dla nastolatków w wieku 12-15 lat. Młodzież nie tylko uczy się języka, ale także poznaje kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Uczniowie rozwijają także swoje umiejętności interpersonalne.

Kursy indywidualne dla dzieci

Kursy indywidualne języka hiszpańskiego dla dzieci przygotowane są z myślą o uczniach od 5. roku życia i nastawione na bardzo indywidualny tok nauczania. Lektorzy z doświadczeniem w nauczaniu dzieci z trudnościami w nauce i Zespołem Aspergera mogą pomóc w przyswojeniu języka wszystkim uczestnikom. Zajęcia odbywają się stacjonarnie oraz przy użyciu platformy Microsoft Teams.

Kursy wakacyjne

Kursy wakacyjne dla dzieci są intensywne, ale niezwykle atrakcyjne dla małych uczestników lekcji hiszpańskiego. Odbywają się w lipcu i w sierpniu w grupach od 4 do 12 dzieci w wieku 7-11 lat.

Obozy językowe w Hiszpanii

Obozy językowe dla dzieci w Hiszpanii to opcja intensywnej nauki hiszpańskiego poza granicami Polski. Mogą w nich uczestniczyć dzieci od 5 do 18 roku życia. Wakacje w Hiszpanii to okazja nie tylko do poznania języka, ale także zdobycia hiszpańskich przyjaciół i spędzenia czasu wśród przepięknych zabytków. Międzynarodowa atmosfera podczas kursów jest dodatkową motywacją do nauki hiszpańskich słówek i gramatyki.