logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Hiszpański dla firm

STACJONARNIE LUB ONLINE

Kursy dla Twojej firmy

Instytut Języka Hiszpańskiego Sin Fronteras proponuje naukę języka hiszpańskiego ogólnego i specjalistycznego dostosowaną do konkretnych potrzeb danej firmy.

Zajęcia mogą odbywać się w grupach lub indywidualnie. Proponujemy również konsultacje dla menedżerów przygotowujących się do ważnych spotkań, konferencji, czy prezentacji w języku hiszpańskim.

Wszyskie kursy prowadzone są przez lektorów hiszpańskich specjalizujących się w nauczaniu języka hiszpańskiego w środowisku pracy.

Główne obszary języka specjalistycznego:

JĘZYK OGÓLNY I SPECJALISTYCZNY

Sprawdzona strategia kształcenia

W trakcie zajęć wprowadzane są również elementy szkolenia międzykulturowego. Koordynator ds. firm z ramienia Sin Fronteras przeprowadza analizę potrzeb językowych firmy i ocenę uwarunkowań, co pozwala na wspólne wypracowanie strategii kształcenia tak, aby jak najlepiej sprostać stawianym wymaganiom. Indywidualnie skrojony program, zindywidualizowane podejście do słuchaczy, oraz ćwiczenia praktyczne i praca na podstawie autentycznych dokumentów, pozwalają na szybkie nabycie umiejętności komunikowania w mowie i piśmie oraz osiągnięcie wyznaczonych celów dydaktycznych.

Instytut przeprowadza regularne testy oceniające postępy w nauce. Możliwe jest także przygotowanie okresowych raportów dla pracodawcy. Uczestnicy kursów firmowych, mogą nieodpłatnie korzystać z pełnej oferty zajęć dodatkowych dla słuchaczy SIN FRONTERAS – warsztatów i seminariów. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie klienta lub w naszej siedzibie przy ulicy Mazowieckiej 12.