logo-transparent
Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Warszawa

ul. Mazowiecka 12/30

Zadzwoń

22 828 20 01

Napisz

info@sinfronteras.pl

Język hiszpański – kursy online

Marzysz o tym, aby płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim? Jeśli w Twoim mieście nie ma szkoły albo kursu, zapisz się na hiszpański online. Wystarczy komputer albo tablet, stabilne połączenie z Internetem i w kilka miesięcy, a nawet tygodni opanujesz zwroty i gramatykę hiszpańską na tyle dobrze, że możesz ruszyć w podróż na Półwysep Iberyjski lub starać się o pracę w międzynarodowej instytucji.

Dla kogo jest kurs online w Sin Fronteras?

Kurs hiszpańskiego online to alternatywa dla kursów stacjonarnych oferowanych przez instytut Sin Fronteras. Ta wyjątkowa szkoła językowa mieści się w Warszawie przy ul. Mazowieckiej 12/30. Jednak nie tylko mieszkańcy Warszawy chcą nauczyć się języka hiszpańskiego.

Oferta skierowana jest także do osób z przedmieść stolicy oraz z innych miejscowości. Z kursu mogą skorzystać także osoby, które nie mają czasu i pieniędzy na dojazdy lub z powodu stanu zdrowia stale przebywają w domu.

ekstensywne

Kursy ekstensywne semestralne

intensywne

Kursy
intensywne

study (1)

Kursy
półintensywne

study

Kursy
indywidualne

dla-dzieci

Kursy dla dzieci i młodzieży

do-egzaminow

Kursy
maturalne

student

Kursy do egzaminu DELE

tutorial

Kursy
dla firm

calculator

Cennik
kursów

calendar

Kalendarz
kursów

Zajęcia z hiszpańskiego online grupowe

Podobnie jak w przypadku kursów stacjonarnych, kursy online hiszpańskiego są dostępne w kilku opcjach. Możesz wybrać tryb nauki semestralny, uczestnicząc w zajęciach od października do czerwca włącznie. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym poznaniu języka hiszpańskiego, weź udział w kursie intensywnym lub półintensywnym. Trwa on znacznie krócej, ale wymaga częstszych i dłuższych lekcji.

Sin Fronteras proponuje kursy dla osób dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży, kursy maturalne i przygotowujące do egzaminu państwowego Preparación DELE. Można więc dopasować zajęcia do swoich indywidualnych potrzeb, planów oraz stopnia znajomości języka.

Ze względu na globalizację i coraz częstszą zależność gospodarczą pomiędzy firmami z różnych zakątków globu, szkoła zapewnia także kursy dla firm, podczas których kadra oraz pracownicy opanują zarówno podstawowe zwroty hiszpańskie, jak i język specjalistyczny, niezbędny w danej branży.

Zajęcia z hiszpańskiego online indywidualne

Jeśli chcesz, aby nauczyciel skupił uwagę wyłącznie na Tobie, hiszpański online jest dostępny również w formie zajęć indywidualnych. Lekcje 1:1 z hiszpańskojęzycznym lektorem to ogromna szansa intensywnej nauki zwrotów, gramatyki, ale przede wszystkim prowadzenia płynnej rozmowy bez stresu. Ta umiejętność jest szczególnie istotna w biznesie, ale także niezmiernie przydatna w podróży.

Zalety kursu on-line

  • Kursy online nie wymagają wychodzenia z domu, wydawania pieniędzy na paliwo, parkingi czy bilety autobusowe.
  • To znakomita opcja dla osób zapracowanych, rodziców małych dzieci, uczniów i studentów spoza Warszawy.
  • Wygodna nauka hiszpańskiego w domu pod okiem nauczyciela to także większa motywacja – samodzielne uczenie się z książek i filmów często kończy się już po tygodniu czy dwóch. Opłacenie kursu i regularne spotkania w sieci zdecydowanie mobilizują do nauki.

Zapisz się na kurs już dzisiaj!

Jeśli do tej pory Twoją wymówką był brak szkoły języka hiszpańskiego w Twojej okolicy, brak czasu czy pieniędzy na dojazdy, zapisz się na kurs online z hiszpańskiego w Sin Fronteras. Dzięki zajęciom przez Internet opanujesz pisanie, czytanie i mówienie w języku, którym włada ponad pół miliarda ludzi na świecie!