Sin Fronteras

Trwa rekrutacja na Kursy Intensywne!

WAKACYJNE KURSY INTENSYWNE

LIPIEC: 3-30.07.2019, 48 godz. lekcyjne, zajęcia od poniedziałku do czwartku, cena 930 zł

SIERPIEŃ: 1-29.08.2019, 48 godz. lekcyjne, zajęcia od poniedziałku do czwartku, cena 930 zł

WRZESIEŃ: 3-30.09.2019, 48 godz. lekcyjne, zajęcia od poniedziałku do czwartku, cena 930 zł

Podręcznik gratis!

Kursy semestralne – semestr jesienny 2019/2020

Można się już zapisywać na kursy ekstensywne semestru jesiennego, które startują w październiku 2019, oraz kursy dla dzieci rozpoczynające się we wrześniu.

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Jeżeli chcesz się uczyć hiszpańskiego po prostu do nas zadzwoń, napisz lub przyjdź. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim wybierz dni i godziny zajęć, oraz lokalizację. Możesz uczyć się na Nowym Świecie 35 lub Mazowieckiej 12, oba sekretariaty prowadzą zapisy na wszystkie kursy, tak więc nie ma znaczenia gdzie napiszesz, zadzwonisz lub przyjdziesz.  Jeżeli kontynuujesz naukę hiszpańskiego, ale nie uczyłeś się u nas, zaprosimy Cię na test poziomujący, który pomoże wybrać najlepszy dla Ciebie poziom. Test to najpierw część pisemna – interaktywna na komputerze, a następnie rozmowa z dydaktykiem, który sprawdzi Twoje pozostałe kompetencje językowe. Nie musisz się umawiać, wystarczy, że przyjdziesz w godzinach pracy sekretariatu, zawsze dyżuruje wtedy także przynajmniej jeden dydaktyk. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisu.

Aby zapisać Cię do grupy poprosimy o Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne. Po dokonaniu rezerwacji oczekujemy wpłaty zaliczki, o jej wysokości i terminie wpłaty poinformuje Cię sekretariat. Wpłat można dokonywać przelewem, zapłacić kartą, bądź gotówką w sekretariacie. Nie musisz się niepokoić, jeżeli zmienią się Twoje plany. Zaliczkę zwracamy w 100% jeżeli zrezygnujesz z kursu przed jego rozpoczęciem. Pamiętaj, że pracownicy sekretariatu oraz koordynatorzy bardzo chętnie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego kursu dla Ciebie