Sin Fronteras

Prowadzimy zapisy na kursy stacjonarne i online: kursy semestralne 2021/22, kursy intensywne, półintensywne, kursy dla dzieci oraz indywidualne i tematyczne

Wszystkie zajęcia prowadzą lektorzy „native speakers” . Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie przy ulicy Mazowieckiej 12 w Warszawie, w małych, zwykle 6-osobowych grupach lub na żywo online przy użyciu Microsoft Teams (grupy maksymalnie 8-osobowe). Każdy uczestnik kursów stacjonarnych i online otrzymuje bezpłatnie pakiet Office 365 oraz oryginalny podręcznik.

Nasz kursy to kombinacja nauki porozumiewania się współczesnym hiszpańskim, elementów kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych z jednoczesnym podążaniem ścieżką gramatyki. Aspekt społeczny zajęć językowych jest dla nas bardzo ważny, gdyż naprawdę wierzymy, że jeśli dobrze się bawisz na zajęciach, łatwiej będzie Ci opanować zawiłości języka i chcieć mówić!

Kursy semestralne

Cena kursu to 1260 zł. Podręcznik GRATIS!

Standardowe kursy semestralne obejmują 52 godziny lekcyjne. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach. Większość grup odbywających zajęcia stacjonarne nie będzie liczyła więcej niż 6 osób, grupy online nigdy nie liczą więcej niż 8 osób. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w poniedziałek i środę lub we wtorek i czwartek po dwie godziny lekcyjne. Organizujemy również zajęcia raz w tygodniu: tylko piątek, tylko sobota lub tylko niedziela. Zajęcia trwają wtedy cztery godziny lekcyjne z jedną przerwą. Wszyscy słuchacze standardowych  kursów ekstensywnych otrzymują oryginalny podręcznik i materiały audio gratis, raz na dwa semestry nauki.

Dostępne godziny:

Poniedziałek–środa (od 13.10) lub wtorek–czwartek (od 12.10)

07:10–08:40 08:00–09:30 09:00–10:30 10:40–12:10 12:20–13:50 14:00–15:30 15:50–17:20 17:30–19:00 19:10–20:40

Tylko piątek (od 08.10)

09:00–12:10 12:20–15:30 14:00–17:10 15.40–18:50 17:20–20:30

Tylko sobota (od 09.10) lub Tylko niedziela (od 10.10)

09:00–12:10 12:20–15:30

Zajęcia odbywają się w naszej głównej siedzibie na ul.Mazowieckiej 12. Prowadzone są przez native speakerów, z kwalifikacjami do nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Każdy słuchacz otrzymuje podręcznik oraz materiały audio. Może również nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach dodatkowych: konwersacjach, warsztatach i eventach organizowanych w ramach Sin Fronteras Social Club.

Kursy prowadzone na 6 poziomach zaawansowania zgodnie z regulacjami przyjętymi przez Komisję Edukacji Rady Europy.

ZAPISY: Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi kursami, skontaktuj się z naszym sekretariatem. Osoby, które jeszcze nie uczyły się w naszej szkole, proszone będą o zrobienie krótkiego testu poziomującego i o wysłanie wyników na maila z podaniem danych kontaktowych.

KLIK! SPRAWDŹ SWÓJ POZIOM.

 

Kursy intensywne

Kursy intensywne startują co miesiąc. 

Każdy kurs miesięczny obejmuje 42 godziny lekcyjne.

Cena to 980 zł, podręcznik gratis. Obecnie kursy intensywne prowadzone są zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Kursy półintensywne

Kurs obejmuje 42 godziny lekcyjne – 14 spotkań po 3 godziny lekcyjne. Cena kursu to 980 zł. Zajęcia są prowadzone dwa razy w tygodniu. Odbywają się  zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Sprawdź szczegóły.

Kursy dla dzieci

Następny semestr kursów rozpoczyna się 1 października 2021r. Sprawdź szczegóły: kursy dla dzieci  

Kursy tematyczne

Zajęcia będą się odbywać w każdą środę. Do wyboru będą zajęcia normalne lub konwersacje. Przy konwersacjach, grupy będą liczyć od 1 do 3 osób, natomiast przy zwykłych zajęciach, grupy będą liczyć od 1 do 6 osób.

Sprawdź szczegóły.

Zajęcia online i stacjonarne indywidualne i w mini grupach zamkniętych.

Możesz uczyć się indywidualnie lub w mini grupie. Sam ustal grafik swoich zajęć, wybierz dni i godziny. Zdecyduj ile ma trwać lekcja. Zajęcia możesz odwołać lub przenieść na inny termin. Wykup pakiet 10 godzin zegarowych:

10h
1 os. 850zł
2 os. 490zł/osobę
3 os. 378zł/osobę

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Jeżeli chcesz się uczyć hiszpańskiego po prostu do nas zadzwoń lub napisz. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim wybierz dni i godziny zajęć. W sekretariacie pracują stale dwie osoby, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kursów. Jeżeli interesują Cię sprawy dotyczące dydaktyki umów się poprzez sekretariat z naszym metodykiem, który do Ciebie oddzwoni.

Jeżeli kontynuujesz naukę hiszpańskiego, ale nie uczyłeś się u nas, zaprosimy Cię na test poziomujący, który pomoże wybrać najlepszy dla Ciebie poziom. Test to część pisemna online, a następnie, jak tylko Twój wynik testu do nas trafi zaplanujemy dodatkowo rozmowę z dydaktykiem, który do Ciebie zadzwoni i ostatecznie ustalicie najbardziej odpowiedni dla Ciebie poziom kursu. który sprawdzi Twoje pozostałe kompetencje językowe. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisu.

Aby zapisać Cię do grupy poprosimy o Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne. Po dokonaniu rezerwacji oczekujemy wpłaty zaliczki, o jej wysokości i terminie wpłaty poinformuje Cię sekretariat. Po otrzymaniu zaliczki dostaniesz od nas dostęp do Office 365, w tym Twojego konta w MS Teams z wykorzystaniem którego prowadzimy zajęcia online. Otrzymasz od nas także wszystkie potrzebne instrukcje (to łatwe;), możesz się także z nami połączyć próbnie, aby sprawdzić czy wszystko działa i jesteś gotowy do zajęć.

Opłaty za kurs można dokonywać przelewem. Nie musisz się niepokoić, jeżeli zmienią się Twoje plany. Zaliczkę zwracamy w 100% jeżeli zrezygnujesz z kursu przed jego rozpoczęciem. Pamiętaj, że pracownicy sekretariatu oraz koordynatorzy bardzo chętnie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego kursu dla Ciebie.