Sin Fronteras

Prowadzimy zapisy na kursy online: kurs intensywny, półintensywny, indywidualny i tematyczny

Wszystkie zajęcia prowadzą lektorzy „native speakers” na żywo online przy użyciu Microsoft Teams. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje darmowy pakiet Office 365.

Nasz kursy to kombinacja nauki porozumiewania się współczesnym hiszpańskim, elementów kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych z jednoczesnym podążaniem ścieżką gramatyki. Aspekt społeczny zajęć językowych jest dla nas bardzo ważny, gdyż naprawdę wierzymy, że jeśli dobrze się bawisz na zajęciach, łatwiej będzie Ci opanować zawiłości języka i chcieć mówić!

Kursy intensywne

Kursy intensywne startują co miesiąc. Kursy wakacyjne w lipcu, sierpniu i wrześniu obejmują 48 godzin lekcyjnych. Cena to 940 zł, podręcznik gratis. Obecnie kursy intensywne prowadzone są zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Kursy półintensywne

Kurs obejmuje 42 godziny lekcyjne – 14 spotkań po 3 godziny lekcyjne. Cena kursu to 860 zł. Zajęcia są prowadzone dwa razy w tygodniu. Odbywają się  zarówno online jak i stacjonarnie, w siedzibie Instytutu.

Sprawdź szczegóły.

Kursy tematyczne

Zajęcia będą się odbywać w każdą środę. Do wyboru będą zajęcia normalne lub konwersacje. Przy konwersacjach, grupy będą liczyć od 1 do 3 osób, natomiast przy zwykłych zajęciach, grupy będą liczyć od 1 do 6 osób.

Sprawdź szczegóły.

Zajęcia online i stacjonarne indywidualne i w mini grupach zamkniętych.

Możesz uczyć się indywidualnie lub w mini grupie. Sam ustal grafik swoich zajęć, wybierz dni i godziny. Zdecyduj ile ma trwać lekcja. Zajęcia możesz odwołać lub przenieść na inny termin. Wykup pakiet 10 godzin zegarowych:

10h
1 os. 850zł
2 os. 490zł/osobę
3 os. 378zł/osobę

Kursy semestralne ekstensywne 

Następny semestr kursów ekstensywne semestru jesiennego dla dorosłych rozpoczyna się w październiku 2020, kursy dla dzieci  we wrześniu.

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Jeżeli chcesz się uczyć hiszpańskiego po prostu do nas zadzwoń lub napisz. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim wybierz dni i godziny zajęć. W sekretariacie pracują stale dwie osoby, które odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kursów. Jeżeli interesują Cię sprawy dotyczące dydaktyki umów się poprzez sekretariat z naszym metodykiem, który do Ciebie oddzwoni.

Jeżeli kontynuujesz naukę hiszpańskiego, ale nie uczyłeś się u nas, zaprosimy Cię na test poziomujący, który pomoże wybrać najlepszy dla Ciebie poziom. Test to część pisemna online, a następnie, jak tylko Twój wynik testu do nas trafi zaplanujemy dodatkowo rozmowę z dydaktykiem, który do Ciebie zadzwoni i ostatecznie ustalicie najbardziej odpowiedni dla Ciebie poziom kursu. który sprawdzi Twoje pozostałe kompetencje językowe. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisu.

Aby zapisać Cię do grupy poprosimy o Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne. Po dokonaniu rezerwacji oczekujemy wpłaty zaliczki, o jej wysokości i terminie wpłaty poinformuje Cię sekretariat. Po otrzymaniu zaliczki dostaniesz od nas dostęp do Office 365, w tym Twojego konta w MS Teams z wykorzystaniem którego prowadzimy zajęcia online. Otrzymasz od nas także wszystkie potrzebne instrukcje (to łatwe;), możesz się także z nami połączyć próbnie, aby sprawdzić czy wszystko działa i jesteś gotowy do zajęć.

Wpłat opłat za kurs można dokonywać przelewem. Nie musisz się niepokoić, jeżeli zmienią się Twoje plany. Zaliczkę zwracamy w 100% jeżeli zrezygnujesz z kursu przed jego rozpoczęciem. Pamiętaj, że pracownicy sekretariatu oraz koordynatorzy bardzo chętnie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego kursu dla Ciebie.