Sin Fronteras

Prowadzimy zapisy na kursy semestru letniego 2020 oraz kursy intensywne.

Wszystkie zajęcia prowadzą lektorzy „native speakers”, a zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, które liczą maksymalnie 8 osób. Słuchacze otrzymują podręcznik gratis.

Nasz kursy to kombinacja nauki porozumiewania się współczesnym hiszpańskim, elementów kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych z jednoczesnym podążaniem ścieżką gramatyki. Aspekt społeczny zajęć językowych jest dla nas bardzo ważny, gdyż naprawdę wierzymy, że jeśli dobrze się bawisz na zajęciach, łatwiej będzie Ci opanować zawiłości języka i chcieć mówić!

Kursy semestralne ekstensywne 

Kursy ekstensywne semestru letniego dla dorosłych rozpoczynają się 4 marca 2020, kursy dla dzieci j28 lutego.

Kursy intensywne

Kursy intensywne startują co miesiąc. Najbliższe, na różnych poziomach, zaczynają się 12 marca.

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Jeżeli chcesz się uczyć hiszpańskiego po prostu do nas zadzwoń, napisz lub przyjdź. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hiszpańskim wybierz dni i godziny zajęć. Wszystkie zajęcia prowadzimy na Mazowieckiej 12.  Sekretariat prowadzi zapisy na wszystkie kursy i udzieli Ci niezbędnych informacji. Jeżeli kontynuujesz naukę hiszpańskiego, ale nie uczyłeś się u nas, zaprosimy Cię na test poziomujący, który pomoże wybrać najlepszy dla Ciebie poziom. Test to najpierw część pisemna – interaktywna na komputerze, także on-line, a następnie rozmowa z dydaktykiem, który sprawdzi Twoje pozostałe kompetencje językowe. Nie musisz się umawiać, wystarczy, że przyjdziesz w godzinach pracy sekretariatu, zawsze dyżuruje wtedy także przynajmniej jeden dydaktyk. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do zapisu.

Aby zapisać Cię do grupy poprosimy o Twoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Twoje dane są bezpieczne. Po dokonaniu rezerwacji oczekujemy wpłaty zaliczki, o jej wysokości i terminie wpłaty poinformuje Cię sekretariat. Wpłat można dokonywać przelewem, zapłacić kartą, bądź gotówką w sekretariacie. Nie musisz się niepokoić, jeżeli zmienią się Twoje plany. Zaliczkę zwracamy w 100% jeżeli zrezygnujesz z kursu przed jego rozpoczęciem. Pamiętaj, że pracownicy sekretariatu oraz koordynatorzy bardzo chętnie udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze najlepszego kursu dla Ciebie